آخرین خبر از زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 89 دانشگاه آزاد اسلامی

" زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 89 دانشگاه آزاد " و " دفترچه کارشناسی ارشد 89 آزاد " از جمله عباراتی است که بسیاری از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد این روز ها در گوگل و دیگر موتورهای جستجو به دنبال نشانی از آن می گردند و این دلیلی ندارد جز تعلل و بی مسئولیتی مسولان روابط عمومی و دیگر مسئولان مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی.
در حالی که در قرن بیست و یکم اطلاعات و ارتباطات حرف اول را در جهان می زند و با وجود همه ادعاهای پوشالی فن آوری مدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی ، زمان ثبت آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه و بالطبع زمان برگزاری این آزمون در هاله ای از ابهام فرو رفته است و موجبات سرگردانی و نگرانی داوطلبان را فراهم آورده است، داوطلبانی که دیگر وقتی برای وبگردی و جستجوی ردپاهای اطلاعات این آزمون ندارند اما نگرانی از غفلت از ثبت نام و از دست دادن فرصت باعث می شود تا حداقل هفته ای یکبار به سایتهای مرتبط سری بزنند و درب خانه اطلاعات دانشگاه آزاد را بکوبند بلکه دری باز شود و کمی آگاهی توزیع گردد.

خبر منتشره دانشگاه آزاد در خصوص ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ هفدهم آبان ماه 88 از شروع ثبت نام این آزمون در هفته بعد از آن خبر میداد؛ خبری که هیچگاه تحقق نیافت و از آن جالبتر عذرخواهی یا تکذیبی هم به دنبال نداشت.

با گذشت حدود 2 ماه از انتشار این خبر هنوز خبر جدیدی نه بر روی سایت روابط عمومی مرکز آزمون قرار گرفته و نه از طریق خبرگزاری ها منتشر شده است و حتی زمان اعلام زمان ثبت نام نیز فاش نگردیده است!.
امیدواریم که هر چه زودتر این سکوت خبری شکسته شود و این ناکارآمدی اطلاع رسانی بیش از این ادامه نیابد.

(منبع سایت کوثر)

طبق اطلاعات واصله ( نمیدونم درست نوشتم یا نه ) مرکز آزمون دانشگاه آزاد قصد فروش اینترنتی کارت اعتباری آزمون را دارد که به علت طراحی سیستم آن کمی طول کشیده اما به هر حال با اطمینان بهتون میگم که تا تاریخ امروز هیچ ثبت نامی انجام نشده و نگران نباشید و درستون رو بخونید .

/ 1 نظر / 16 بازدید
اینجا ایران است؟؟!!

صحنه هايي كه هرگز حتي تصور هم نمي كرديد ديدن اين مستند ها براي تمام خانواده هاي ايراني ضروري است .