فرصتی برای نوشتن *** KAZEM KHATIBI ***


+ 3 نکته مهم

اول از همه ارتقا پیج رنک یا همون pagerank  گوگلی وبلاگم رو به درجه 3  که نشان از توانایی های بالای  مدیریت وبلاگ دارد رو به اطلاع همه دوستان و آسنایان می رسانیم به همین مناسبت مجلس بزمی با حضور گروه آریان و دعوت اختصاصی از کریستی برگ و همچنین گروه bad boys blue  که بصورت افتخاری در این مجلس شرکت کردند در سالن کنفرانس اسلامی برگزار شد .

-----------------------------------

یکی از بهترین دوستانم گفت که امیدوارم بارسا بازی با منچستر خودش رو ببره . ما هم نشستیم به دعا کردن - نمیدونم چرا اینطوری شد . فقط قول میدم از این به بعد اینگونه دعاهایم رو فقط یرای تیم خرسپولیس بین المللی انجام بدم .

---------------------------------

نکته دیگه این هست که دارم تو زندگی به موفقیت هایی میرسم که البته اگر چشم نزنید احتمالا ادامه خواهد داشت . البته این موضوع جنبه مالی نداره و فقط بحث شخصیتی خودم است چون اساسا شخصیت انسان خیلی فرق داره با اون چیزی که نشون میده و اگر آدم بتونه این درون و برون خودش رو باهم یکی کنه بهترین شرایط رو برای خودش بوجود میاره. در این راه اول از همه از خدا تشکر میکنم که همیشه من رو همراهی کرد و من رو از بحران ها بیرون کشید و بعد از این از دوست ژورنالیست خوبم و همچنین دوستانی که در دانشگاه همراهم بوده اند . چون بحث شخصیت درونی مسئله ای است که هسته اصلی اون در جامعه شکل میگیره و غیر بحث شخصیت بیرونی است که در خانواده شکل میگیره و نیاز به تمرین اساسی داره . امیدوارم پیج رنک گوگلی شخصیتم 10 بشه تا بتونم بیشتر به ایران و ایرانی خدمت کنم و صد البته خدمتی که تمام مزایایش برای خودم برمیگرده .

 

نویسنده : کاظم خطیبی ; ساعت ٧:٤٦ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳۸٧/٢/۱۱
comment نظرات () لینک